خرید سیم خاردار

6 مورد قبل از خرید سیم خاردار

خب شما به دنبال حصار سیم خاردار هستید و نمی دانید چگونه یک محصول خوب را در بازار پیدا کنید؟ اطمینان حاصل کنید که 6 سوال زیر را از فروشنده بپرسید.

 1) کدام نوع مفتول برای تولید استفاده شده است؟ سیم خاردار ساخته شده از مفتول گالوانیزه با کیفیت خوب که توسط سازندگان معتبر عرضه می شود، از استحکام کافی برخوردار است. آنها به مرور زمان آویزان یا کشیده نمی شوند. همیشه قبل از خرید، فولادی را که سیم خاردار از آن ساخته شده است را بپرسید.

 2) آیا روکش سیم گالوانیزه گرم یا گالوانیزه سرد است یا سرد؟ دو روش اصلی وجود دارد که توسط آن پوشش محافظ (لایه ای از روی روی فولاد) داده می شود. گالوانیزه گرم یا الکترو گالوانیزه. در روش غوطه وری داغ، فولاد در حمامی از روی مذاب غوطه ور می شود، در حالی که در الکتروگالوانیزه کردن، روی از طریق فرآیندی به نام آبکاری الکتریکی روی فولاد پوشش داده می شود. روش گرم  قادر است به ضخامت پوشش بسیار بالاتری دست یابد و برای کاربردهایی مانند سیم خاردار مناسب است، زیرا محصول همیشه در معرض زنگ زدن و اکسید شدن است. گالوانیزه گرم دوام بیشتری خواهند داشت و در نتیجه در دراز مدت ارزان تر می شوند. همیشه سیم های خارداری را بخرید که با روش گالوانیزه گرم روکش شده اند. 

3) ابعاد سیم خاردار چقدر است؟ سیم خاردار بر اساس قطر سیم خط و سیم نقطه ای (که خار از آن ساخته شده است) مشخص می شود. به طور معمول، ابعاد از 2.0 میلی متر تا 2.5 میلی متر متغیر است. سیم های ضخیم تر قوی تر هستند و از نفوذ بهتر محافظت می کنند. همیشه قیمت سیم خاردارهای هم اندازه را مقایسه کنید. 

۴) آیا سیم خاردار با استفاده از ماشین آلات مدرن با آخرین تکنولوژی تولید می شود؟ سیم‌های خاردار تولید شده با روش‌های دستی یا ماشین‌های اولیه معمولاً استانداردهای ایران را برآورده نمی‌کنند. کیفیت متفاوت خواهد بود و پس از آن شما را ناامید می کند. نگاهی به محصول داشته باشید؛ اگر خارها با یکدیگر متفاوت به نظر برسند یا فاصله بین خارها یکنواخت نباشد، محصول با آخرین تکنولوژی تولید نشده است

۵) سیم خاردار چگونه بسته بندی می شود؟ دسته های سیم خاردار بیش از ۱۵ کیلوگرم وزن دارند. خارها در حین جابجایی و حمل و نقل اگر به درستی بسته بندی نشوند ممکن است آسیب ببینند. همیشه قبل از خرید، بسته بندی و توانایی خود را در حمل آسان محصول در فروشگاه فنس فروشی بررسی کنید.

 ۶) آیا سیم خاردار از یک برند معتبر است؟ در نهایت، مطمئن شوید که از یک برند معتبر خرید می کنید. آیا این برند مدت زیادی است که وجود دارد؟ آیا محصول به راحتی در خرده فروشان در دسترس است؟ آیا آنها با استفاده از آخرین فناوری در ایران تولید می کنند؟ با استفاده از یک گوشی هوشمند، می توانید یک جستجوی سریع در خود فروشگاه انجام دهید!

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکس توری حصاری
به فنس گستر خوش اومدید

برای مشاوره ی رایگان قبل از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.