خرید مفتول گالوانیزه

مفتول گالوانیزه یکی از محصولاتی است که به واسطه ی ویژگی های خود در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. در این مقاله به بررسی این محصول وخواص و کاربرد های آن می پردازیم.

مفتول گالوانیزه

مفتول گالوانیزه

مفتول گالوانیزه یک نوع فلزی است که با گالوانیزه کردن (رسانا کردن به روش غوطه‌ور شدن در روغن رویه‌ی فلزی) بر روی آهن، به شکل رول یا مفتول تولید می‌شود. این روش به آن اجازه می‌دهد که مقاومت بالایی در برابر خوردگی و خوردگی نشان دهد

خواص های مفتول گالوانیزه

مفتول گالوانیزه دارای خواص زیادی است که آن را به یکی از محبوب‌ترین محصولات فلزی در صنایع تبدیلی تبدیل کرده است. این محصول دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی، خوردگی، زنگ‌زدگی، نور خوردگی و خشک شدن است. همچنین، مفتول گالوانیزه باعث کاهش اکسیداسیون فلزات آهنی شده و نیز باعث افزایش دوام و عمر مفتول می‌شود.

کاربرد مفتول گالوانیزه

مفتول گالوانیزه در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. برخی از کاربردهای آن عبارتند از:

تولید مفتول گالوانیزه

خرید مفتول گالوانیزه

اولین قدم در تولید مفتول گالوانیزه، آماده‌سازی فولاد است. فولادهای استفاده شده برای تولید مفتول گالوانیزه، باید دارای کیفیت بالا و سطح صاف باشند. پس از آماده‌سازی فولاد، مفتول‌های فلزی در داخل حوضچه‌ای از روی یک کویل فلزی سرد شده قرار می‌گیرند. سپس این مفتول‌ها با استفاده از یک فرایند خاص به نام گالوانیزه کردن، با روکشی از روی رویه‌ی فولادی پوشش داده می‌شوند. روکشی که بر روی مفتول‌ها قرار می‌گیرد، معمولاً شامل روی یا روی آلیاژی از روی رویه‌ی فولادی است که می‌تواند از جنس روی، روی-نیکل، روی-سرب یا روی-کبالت باشد.

یکی از ویژگی‌های بارز مفتول گالوانیزه، مقاومت بالای آن در برابر خوردگی است. روکش موجود بر روی مفتول، بدلیل ویژگی‌هایی که دارد، از محافظت در برابر اکسیداسیون و خوردگی بهره می‌برد. این ویژگی مفتول گالوانیزه را به یکی از انتخاب‌های مناسب برای کاربردهایی مانند ساختمان‌سازی، صنایع خودروسازی و تولید فنس و صنایع لوله کشی تبدیل کرده است.

ویژگی های سیم مفتول گالوانیزه

سیم مفتول گالوانیزه، از جمله فلزات پرکاربرد در صنعت است و دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:
مقاومت بالا در برابر خوردگی: سیم مفتول گالوانیزه، از طریق فرایند گالوانیزاسیون (پوشش دادن فلز بر روی فلز) با روی پوشش داده شده است. به این ترتیب، خاصیت مقاومت در برابر خوردگی را به سیم می‌بخشد.
مقاومت در برابر زنگ زدگی: سیم مفتول گالوانیزه، با پوشش دادن لایه‌ای از روی بر روی فولاد، به طور موثری از زنگ زدگی و سایر پوسیدگی‌های فلزی جلوگیری می‌کند.
قابلیت انعطاف پذیری: دارای خاصیت انعطاف پذیری بالا است، به طوری که می‌تواند به شکل‌های مختلفی منحنی شود و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

مفتول فنس

خرید مفتول گالوانیزه

برای خرید مفتول گالوانیزه میتوانید همه روزه با شماره های 02155449500 و 02155449440 تماس بگیرید و یا به اینستاگرام ما مراجعه کرده و از مشاوره های کارشناسان ما بهره مند شوید.ممنون که تا انتهای این مقاله با ما بودید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکس توری حصاری
به فنس گستر خوش اومدید

برای مشاوره ی رایگان قبل از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.